Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ALİ ÇETİN’E FETHİYE’DE ÇİRKİN SALDIRI…

Reklam
ALİ ÇETİN’E FETHİYE’DE ÇİRKİN SALDIRI…

YUKATEL DENİZLİSPOR KULÜP BAŞKANI ALİ ÇETİN VE AİLESİ, POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ailesi ve arkadaşları ile birlikte tatil yaptığı Fethiye’de polis ekipleri tarafından darp edildi. Başkan çetin ve oğulları, gözaltı işlemi sonrası Denizli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındı. Çetin Pamukkale TV Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci’ye özel açıklamalarda bulundu. Çetin yaşadığı o dehşet anlarını Pamukkale TV’ye anlattı. Çetin’in 16 ağustos’taki Sezonun ilk karşılaşması olan Yukatel Denizlispor-Galatasaray Maçı’na katılacağı öğrenildi.

Muğla’nın Turistik İlçesi Fethiye’ye Ailesiyle Birlikte Tatil Yapmaya Giden Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Fethiye Balık Halinde Bir Restoranda Rezervasyon Yaptırdı.

İddiaya Göre, Rezerve Olmasına Rağmen Masa Başka Birine Verildi. Bunun Üzerinde Mekanda Başlayan Tartışma Mekan Önünde Arbedeye Dönüştü.

Güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan olaya daha sonra Fethiye emniyetine bağlı polis ekipleri de olaya müdahil oldu. Fethiye sokaklarına taşan olayda çekilen amatör kamera görüntüleri, ali çetin ve aile üyelerine yapılan saldırının boyutunu gözler önüne serdi.

İddiaya Göre; polisler, Başkan Ali Çetin, arkadaşları ve ailesinin üzerine önce biber gazı sıktılar. Ardından da darp ettiler.

Bir polisin Ali çetin’in yerde yatan oğlunun kafasının üzerine oturduğu anların görüntüsü ise büyük tepki çekti.

Yine iddiaya göre; Kulüp başkanı Ali Çetin ve ailesinin telefonlarına da el koyan emniyet güçleri, telefonlardan çekilen görüntüleri silmeye çalıştı.

Yaşanan olaylar sonrası yaka paça, bir ayağı terliksiz olarak polis otosuna bindirilen ali çetin’in emniyetteki işlemlerin ardından çekilen bu fotoğraflar da yüzündeki darp izlerinin daha derin ve fazla olması ise dikkat çekti.

Fethiye’deki Bu Olay Sonrası Denizli’ye Getirilen Ve Özel Bir Hastanede Tedavi Altına Alınan Ali Çetin Pamukkale TV Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci’ye özel açıklamalarda bulundu.

Çetin yaşadığı o dehşet anlarını Pamukkale TV’ye anlattı.

Kendisinin ve ailesinin büyük bir korku yaşadığını belirten çetin, tüm ikna çabalarına karşın yaşadıkları muameleye olan tepkisini dile getirdi.

Kendisine küfür ve hakaretler edildiğini ve orantısız güç kullanıldığını kaydetti.

Yaşananlar sonrası Başkan Ali Çetin ve ailesi olaya müdahil olan polislerden şikâyetçi oldu.

Öte yandan ptt 1. lig şampiyonu Yukatel Denizlispor, 16 ağustos Cuma günü saat 20:30’da yenilenen denizli Atatürk stadında geçen sezonun şampiyonu Galatasaray ile karşılaşacak.

Süper ligdeki ilk mücadelesi için sahaya çıkacak Yukatel Denizlispor’un başkanı aile çetin’in bu maça katılacağı öğrenildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ