Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

Bahçeşehir Koleji Denizli Anadolu Lisesi Öğrencilerinden YKS 2020’de Büyük Başarı…

Bahçeşehir Koleji Denizli Anadolu Lisesi Öğrencilerinden YKS 2020’de Büyük Başarı…
Reklam

Bahçeşehir Koleji Denizli Anadolu Lisesi öğrencileri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndaki başarılarıyla öne çıktı. Anadolu Lisesi öğrencilerinden Can Deniz Çağırgan, Türkiye 60’ıncısı olurken, Enes Akyol da Türkiye sıralamasından 109. sırada yer aldı.

YKS Tam Hazırlık Sistemi ile hedeflerine ulaşmak konusunda rehberlik ve tam hazırlık desteği alan Bahçeşehir Koleji öğrencileri, 2020 YKS sonuçlarında da başarılarıyla öne çıktı. Yenilikçi eğitim modelleri ve Kişiye Özgü Öğretim Modeli’nin (KÖM) yapay zekâ teknolojisiyle buluştuğu Metodbox platformuyla fark yaratan Bahçeşehir Koleji, öğrencilerinin ulusal sınavlarındaki başarı grafiğini her yıl yükselterek devam ettiriyor. Bahçeşehir Kolejinin 2 yıldan bu yana tam zamanlı olarak kullandığı, uzaktan eğitim döneminde de öğrencilerin hazırlıklarına ara vermeden devam etmelerini sağlayan Metodbox platformu, öğrencilere hedef belirleme ve kazanım eksiği tespit etme konularında da geniş kapsamlı destek sunuyor.

YKS 2020’deki başarıların ardından açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Koleji Deniz Kampüsü Kampüs Müdürü Canan Gültekin, “Ortaokuldan hatta ilkokuldan bu yana yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin böylesine önemli başarılara imza attığını görmek gurur verici” diyerek şunları ekledi; “Kampüsümüz bünyesinde yer alan Anadolu Lisemiz, 2014 yılından beri hizmet veriyor. Bu yıl ortaokuldan hatta ilkokuldan bu yana bizlerle olan, Bahçeşehir Koleji kültürü ile yetişen öğrencilerimizin YKS başarılarına şahit olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Okulumuzun başarısında, güçlü akademik kadromuzun yanı sıra kurumsal yapımızın da önemi büyük. Türkiye 60’ıncısı öğrencimiz Can Deniz Çağırgan ve 109. olan öğrencimiz Enes Akyol başta olmak üzere ciddi başarılara imza atan tüm öğrencilerimizi kutluyor, bu başarıda emeği geçen güçlü akademik ve idari kadromuza ve öğrencilerimizin değerli ailelerine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Çeşitli puan türlerinde Türkiye dereceleri elde eden Bahçeşehir Koleji Denizli Anadolu Lisesi, üniversite yerleştirme sonuçlarında da Türkiye’nin en gözde üniversitelerine öğrencilerini yerleştirmeye devam ediyor. Bahçeşehir Koleji öğrencileri aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi tarafından sunulan çeşitli oranlardaki burslardan da yararlanıyorlar.

Bünyesinde; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi kademelerinin yer aldığı

Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü; LGS, YKS gibi ulusal sınav başarılarının yanı sıra akademik, sportif ve sosyal alanlarda da öğrencilerine çok yönlü bir eğitim sunarak Denizli’nin en başarılı okulları arasında yer alıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ