Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI AV.MEHMET ALİ YILMAZ,12 EYLÜL 1980 DARBESİNİ UNUTMADI

MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI AV.MEHMET ALİ YILMAZ,12 EYLÜL 1980 DARBESİNİ UNUTMADI
Reklam

12 EYLÜL’Ü ASLA UNUTMAYACAĞIZ!”

MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI AV.MEHMET ALİ YILMAZ,12 EYLÜL 1980 DARBESİNİ UNUTMADI. Başkan Yılmaz “12 EYLÜL’Ü ASLA UNUTMAYACAĞIZ!” DEDİ

Başkan Yılmaz:12 Eylül’de vesayet odakları kaybetmiştir. Özgürlük,demokrasi ve inanmışlık kazanmıştır. Millet iradesinin önüne çekilmek istenen her set,tertip edilen her engel yenilmeye mahkumdur.Canı pahasına,aynı adanmışlık ruhuyla şehadete yürüyen tüm dava arkadaşlarımızı vefa duygusu ile anıyor ve asla unutmayacağımızı ifade ediyoruz.Ülkücü şehitlerimize rahmet olsun,Ülkücü ve Milliyetçi hareket devletimizin bekasına dün olduğu gibi  bugün de her daim teminattır!

Statükocu zihniyet her zaman iç ve dış karanlık mihraklara hizmet etmiş,kirli pazarlık ve tezgahlar çevirmeye çalışmıştır.Ancak ne var ki;unutulmaması gereken tek husus şudur ki;özgür iradeye sahip necip milletimiz cesaret ve feraset sahibi dik duruşunu yaşamını ortaya koymak sureti ile her zorluk anında göstermiştir. Yaşamın onuru ancak demokrasinin temin ve tesisi ile mümkündür.İnsan haklarına sahip çıkmak ve adaletin layıkıyla tesis edilmesi halinde özgür düşünce ve fikirden bahsedebiliriz.Hür yurttaşlar ve hürriyetlerin insan onuruna uygun bir toplum dizayn ve inşa edilmesi ile gelişmiş bir ülke ortaya çıkabilir.Siyasal düşünce ve çalışmalarımızın temel dayanağını ve işlevini insan odaklı ve kadim millet,köklü devlet geleneği anlayışı belirlemekte,istikamet göstermektedir.

Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli beyefendinin ifadeleri yüreğimizde hep taze olmakla,dimağımıza kazınmıştır. Sayın Bahçeli:”Ahmet Kerse, Ali Bülent Orkan, Cengiz Baktemur, Cevdet Karakaş, Fikri Arıkan, Halil Esendağ, İsmet Şahin, Mustafa Pehlivanoğlu, Selçuk Duracık ve daha nice binlerce ülkü eri, ülkü şehidi unutulmaz, unutulamaz.

#12Eylül Unutmak Tükenmektir” demektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ