Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

AVRUPA DENİZLİLİLER DERNEĞİ’NDEN ÖĞRENCİLERE TABLET…

AVRUPA DENİZLİLİLER DERNEĞİ’NDEN ÖĞRENCİLERE TABLET…
Reklam

DERNEK BAŞKANI VE İŞ İNSANI ALİ İNCEÖREN, ÇOCUKLARA TABLET BİLGİSAYAR DAĞITTI

Avrupa Denizlililer Derneği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. 20 Şubat 2020 tarihinde almanya leverkusen şehrinde düzenlenen derneğin hayır kahvaltısında elde edilen yardımlar ile ihtiyaç sahibi çocuklar için tablet bilgisayar alımında kullanıldı. denizli merkez pamukkale, merkezefendi ve ilçelerde ihtiyaç sahibi 120 öğrenciye tablet yardımı yapıldı.

Denizli’de bulunan Avrupa Denizlililer Derneği Başkanı Ali İnceören ilk olarak Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret etti. Vali Atik de desteklerinden dolayı İnceören ve dernek yönetimine teşekkür etti.

Daha sonra Denizli Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından belirlenen Denizli merkezde 100 öğrenci ve çevre ilçelerden belirlenen 20 öğrenciye tablet bilgisayarlar teslim edildi. Başkan İnceören Vakıf Müdürü Murat Sevinç ile bir araya gelerek dernek çalışmalarını anlattı.

Başkan Ali İnceören “20 Şubat 2020 tarihinde almanya leverkusen şehrinde düzenlediğimiz hayır kahvaltısında elde edilen yardımları pandemi nedeniyle gecikmeli de  ihtiyaç sahibi çocuklarımıza teslim etmek üzere buradayız.Kahvaltımızda elde edilen  yardım severlerin destekleriyle bu yardımları pandemi döneminde uzaktan eğitime katılabikmeleri için memleketimizin çocuklarına 120 samsung tabletlerini teslim ettik” dedi.

İş İnsanı Ali İnceören sözlerini söyle sürdürdü: “Buradan Avrupa’daki yardımsever hemşehrilerimize, bizlere tabletlerin indirimli alımında aracı olan pamukkale tv ailesine, ihtiyaç sahibi aileleri bulmamızda desteklerini esirgemeyen kıymetli valimiz ali fuat atik’e ve sosyal yardımlaşma vakfı başkanı sayın murat sevinç’e Avrupa Denizlililer Derneği adına teşekkür ederim.Bizler bu projeyi geliştirmek üzere çalışmalarımızı önümüzdeki haftalarda Avrupa da devam ettireceğiz. Teşekkür ederim”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ