Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DENİZ TEKSTİL’DEN TAVAS’A DEV YATIRIM

DENİZ TEKSTİL’DEN TAVAS’A DEV YATIRIM
Reklam

Tavas Belediyesi, 5500 m2 kapalı alanın ihalesini yaparak,  sözleşmesini  imzaladı. En az 500 kişiye istihdam sağlayacak olan tekstil fabrikası en kısa sürede hizmet vermeye başlayacak.

Tavas’a birbirinden  değerli projeler kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık “Bu kutlu görevi devraldığımız günden bu güne hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor.

Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda hemşehrimize istihdam sağlayacak olan tekstil işletmemizin faaliyete geçmesi için ilk adımı attık. Yapmış olduğumuz ihaleyle İlçe merkezimizde bulunan 5500 m2 kapalı alanı Deniz Tekstil’e kiraya verdik, sözleşme imzaladık.

Üretime dayalı tekstil işletmemizin faaliyete geçmesi ile beraber işsiz olan kardeşlerimizin iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmalarını sağlayacağız.

 İlçemizi her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için her zaman gurur kaynağı olacaktır.

Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavasımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Projemizin İlçemize kazandırılmasında büyük destek ve katkıları olan Önceki Dönem Ekonomi Bakanımız, hemşehrimiz Sayın Nihat Zeybekci’ye, Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya ve bu süreçte yanımızda olan Meclis üyelerimize teşekkür ederim. Kurulacak olan tekstil işletmemizin Tavasımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ