Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ASKON DEMİR ÇELİK, ULUSAL KALİTE HAREKETİNE KATILDI…

ASKON DEMİR ÇELİK, ULUSAL KALİTE HAREKETİNE KATILDI…
Reklam

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi, kalite bilincini yaygınlaştırmak ve yeni iş birlikleri geliştirmek için Denizli’de faaliyet gösteren Askon Demir Çelik firması ile UKH (Ulusal kalite hareketi iyi niyet bildirgesi) imzaladı.

Denizli’nin köklü geçmişi ile önde gelen Askon Demir Çelik firmasını, Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesine attıkları imza ile EFQM Modelini şirketlerinde uygulamak üzere adım attıkları için tebrik eden KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Senem Kılıç, bundan sonraki süreçte hem başarı hem de performans adına önemli kazanımlara imza atacaklarını dile getirdi.

Dr.Senem Kılıç, “EFQM’in bir temsilcisi olarak sürekli gelişen kalite süreçlerinin ışığında yeni bir döneme birlikte adım atmış olacağız. Kalite uygulamalarının yayılması hem kendiniz hem de tedarik zincirindeki paydaşlarınız için önemli bir adım olacak. Bununla birlikte EFQM Modeli’nin, ekonominin önemli parçası olan kobiler ve aile işletmelerinde yaygınlaşması şirketlerin sürdürülebilirliğine katkı sağlayacaktır. Bu model, şirketteki verimlilik çalışmalarını destekler şekilde dizayn edildi. Hem firma hem de çalışanlar ve yöneticilerin de katıldığı bu mükemmellik modelinin sürdürülebilirliği için KalDer olarak sizlerin yanınızdayız. Ulusal Kalite Hareketi uzun soluklu bir yolculuktur. Bu süreçte gerek eğitimler gerekse de sizlerle geliştireceğimiz projelerle birlikte önemli avantajlar elde edeceksiniz. Bu konuda bizler ve danışmanlarımız kendi sektörünüzde rakiplerinizin bir adım önünde olmanız için sizlere destek olacaklar” diye konuştu.

Askon Demir Çelik Genel Müdürü Okan Konyalıoğlu da Ulusal Kalite Hareketi’ne dâhil olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, EFQM Modeli ile KalDer önderliğinde daha verimli ve sürdürülebilir bir çalışma sistemiyle başarılarını artırmak istediklerini ifade etti.

“89 yıllık onurlu geçmişimize baktığımızda, 1932 yılında başlayan bu yolculuğun her anı sürekli gelişim ve topluma faydalı olma mücadelesi ile geçmiş. Bugün bizler; bize devredilmiş bu bayrağı, bölgemize ve ülkemize katma değer ve fayda yaratma iştahımızla daha da yükseklere çıkarmak, uluslararası rekabet gücümüzü sürdürülebilir sistematik yapıyla yeni kuşaklara aktarmak için önemli bir inisiyatifi ortaya koyuyoruz. Yeni bir dönemin başlangıcı olacak bu imza ile hayatımızda yeni bir değişim ve dönüşüm başlatacak, zaman zaman alışkanlıklarımızla savaşacak, sonuçta sistematik bütünlük içerisinde bizi ileriye taşıyacak bir sürece giriyoruz. KalDer ile başlattığımız bu süreç, çeviklik ve dayanıklılığımızı artıracak, uluslararası oyuncu olma yolculuğumuzda bize kuvvet çarpanı etkisi yaratacaktır.” diye konuşan Konyalıoğlu, atılan bu anlamlı ve önemli imzanın Askon Demir’e, Denizli iline ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ