Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ŞEVİK, YÜCEL GÜNGÖR’Ü ZİYARET ETTİ

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ŞEVİK, YÜCEL GÜNGÖR’Ü ZİYARET ETTİ
Reklam

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarıyla birlikte,  AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen  ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen AK Parti Denizli’de 7. Olağan İl Kongresinde il  başkanlığı görevine getirilen Yücel Güngör’ü ziyaret etti.

Güngör’e hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Cumhur İttifakı olarak Buldan’da omuz omuza çalışarak,  ilçe için mücadele ettiklerini belirterek, Buldan’ının, Denizli’nin ve Türkiye’nin geleceği için Cumhur İttifakı’nın sonuna kadar yaşatılacağının altını çizdi.

Güngör ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Cumhur İttifakı, Buldan’da başarılı bir şekilde yürütülüyor. Bu da bizleri memnun ediyor. Buldan başta olmak üzere tüm ilçelerimiz, Denizli’miz ve Türkiye’miz, 2023 hedeflerine Cumhur İttifakı ile ulaşacaktır” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ