Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

İŞ İNSANI DERYA BALTALI, TAVAS’A YATIRIM YAPTI, İSTİHDAM SAĞLADI…

İŞ İNSANI DERYA BALTALI, TAVAS’A YATIRIM YAPTI, İSTİHDAM SAĞLADI…
Reklam

İŞ İNSANI DERYA BALTALI, TAVAS’A YATIRIM YAPTI, İSTİHDAM SAĞLADI. Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda vatandaşa istihdam sağlayan Deniz tekstil işletmesi açıldı. Tavas belediye başkanı Hüseyin inamlık İlçemize yaptığı yatırımdan dolayı Derya Baltalı’ya çok teşekkür ederim” dedi.

İş insanı derya baltalı, Tavas’a yatırım yaptı, istihdam sağladı. Üretilen ürünlerin ihracatı ile İlçeye ve Ülkeye katma değer sağlayacak tekstil işletmesi faaliyetlerine başladı. Tavas belediye başkanı Hüseyin inamlık, Baltalı grup yönetim kurulu başkanı derya baltalı ve baltalı grup yönetim kurulu üyesi deniz baltalı çiçek ile birlikte işletmeyi ziyaret ederek kendilerine teşekkür etti.

Üretime dayalı tekstil işletmesinin faaliyete geçmesi ile vatandaşların iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmaları sağlanıyor.

Tavas’ta açılan tekstil işletmesi ile ilçenin geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ‘’İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor.  Bu vesileyle çok sayıda hemşehrimize istihdam sağladığımız Deniz tekstil işletmemizi açtık. Hemşehrilerimize yönelik iş olanaklarını arttırmak ve İlçemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak adına açmış olduğumuz tekstil işletmesini İlçemize kazandırdığımız için oldukça mutluyuz. Tavas’ımızı her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için her zaman gurur kaynağıdır” dedi.

Başkan inamlık “Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavas’ımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tavas’ımıza hizmet etmeye ve güzellikler katmaya devam edeceğiz.İlçemize yaptığı yatırımdan dolayı Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya teşekkür ederim” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ