Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DTO BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN’IN 15 TEMMUZ MESAJI “MİLLETİMİZ, TÜM DÜNYAYA ‘ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!’ DİYE HAYKIRDI”

DTO BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN’IN 15 TEMMUZ MESAJI “MİLLETİMİZ, TÜM DÜNYAYA ‘ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!’ DİYE HAYKIRDI”
Reklam

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “15 Temmuz, öyle bir gündür ki içinde hem ihanet hem zafer vardır; düşmanlarımıza ders, dostlarımıza ibret vardır. 15 Temmuz, Türk Milleti’nin tüm dünyaya ‘Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir!’ diye haykırmasıdır. ‘Ben öleyim; ülkem yaşasın!’ diyen şehitleri sayesinde bir gecede karanlıklardan aydınlığa çıkan bir ulusun, asırlarca anlatılacak destanıdır.” dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,15 Temmuz’un İstiklal Harbi’nden bu yana Türkiye’nin karşılaştığı en büyük tehlike olduğunu söyledi. Başkan Erdoğan, 15 Temmuz’unyıl dönümüne dair mesajında “15 Temmuz’u, asla unutmayacağız ve unutturmayacağız… O gece, alçakça bir darbenin ötesinde bir işgal girişimi vardı. Kalkışmanın asıl amacı,Türkiye’yi tarihinde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak, ülkemizi iç savaş ortamına sokmaktı. Ancak aziz milletimiz, demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu hain saldırı karşısında dik durdu; canı pahasına ülkesini ve değerlerini savundu. Ülkemiz, böylelikle en zor demokrasi sınavını büyük bir başarıyla geçti; demokrasimizin hiçbir kaba kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü olduğunu herkese gösterdi. Elbette bunun için büyük bir bedel ödedik. Dünyada çok az millet demokrasisi için bu bedeli ödeyebilir!Siyasi görüşü farketmeksizinTürkiye’nin geleceğine sahip çıkan 15 Temmuz’daki milli ruh, demokrasimizin sigortasıdır. O gece,ülkemiz ayağındaki prangayı çözdü. Artıkkoşma zamanı; büyümede, istihdamda ve ihracatta yeni rekorlar kırma zamanı. Aynı zamanda insanımızın refah seviyesini daha da arttırmalı, demokratik kazanımlarımızı güçlendirerek daha ileriye taşımalıyız. Bizler,iş alemi olarak bu yolda var gücümüzle mücadele veriyoruz; ülkemiz ve milletimiz için bundan sonra daha bir azimle çalışacak ve Türkiye’yidaha büyük hedeflere taşıyacağız. Gücümüzü milli iradeden aldık; hedefimiz ise büyük Türkiye!” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ