Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DENİZLİ’DE ERASMUS GÜNLERİ BAŞLADI…

DENİZLİ’DE ERASMUS GÜNLERİ BAŞLADI…
Reklam

Erasmus programı’nın tanınırlığını ve bu programa yönelik projelerin görünürlüğünü artırmak, potansiyel yararlanıcıları Erasmus’tan yararlanmaya teşvik etmek amacıyla 2018 yılından bu yana ülkemizin de katılımıyla Ekim ayı içerisinde Erasmus Günleri etkinlikleri düzenleniyor.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikle AB bağlı tüm ülkelerle aynı anda “Erasmus Days” gerçekleştiriliyor.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan “Erasmus Days” açılış etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Şube Müdürü Yasin Temel, Erasmus projesi yapan okul müdürleri, öğretmenler ile davetliler katıldı.

“Erasmus Days” etkinliği kapsamında Türkiye Ulusal Ajansınca DENİZLİ’den kabul edilerek hibe alan 28 Erasmus projesi sergilendi. Yapılan etkinlikle ilimizden hayata geçirilen Erasmus projelerinin tanıtılması, yaygınlaştırılması ve diğer okullarında yeni projeler hazırlamasına teşvik etmesi amaçlanıyor.

Etkinliğin açılış kurdelasını kesen İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, “Hedefimiz Erasmus projelerinde ilerleyen yıllarda daha fazla okulumuz ile daha çok projeye ulaşmaktır. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ