Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

TÜGEM’DEN DOLU DOLU ETKİNLİK…

TÜGEM’DEN DOLU DOLU ETKİNLİK…
Reklam

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri TÜGEM Denizli İl Temsilciliği, üyelerine yönelik bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Her ay düzenlenen etkinliğin bu haftaki iş dünyası konuğu ise iş insanı İbrahim Tan oldu. Ayrıca eylül ayı buluşmasında meslekteki yasa ve yönetmelikler hakkında ise Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan bilgi verdi.

   Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri TÜGEM Denizli İl Temsilciliği tarafından, emlak sektörü için her ay düzenlenen bilgilendirme toplantıları Eylül ayında yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğin bu haftaki konuğu ise iş insanı İbrahim Tan oldu.

İş dünyasındaki hikayelerini, başarılarını, zor günlerini ve zorluklarla nasıl mücadele ettiğini anlatan Tan, emlak sektörüne bakışı, gayrimenkul alım satımı ve yatırımlarından da bahsetti. Tan, yaptıkları davetten dolayı TÜGEM Denizli İl Temsilcisi Volkan Yiğit’e teşekkür etti.

TÜGEM Denizli Temsilciliği tarafından düzenlenen Ekim ayı etkinliğine katılan Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan’da sektördeki yeni düzenlemeler hakkında bilgi verdi. Özellikle yasa ve yönetmelikler hakkında uyarıda bulunan Hakan Arslan, emlak sektörünün her geçen gün daha değerli bir meslek olduğuna dikkat çekti.

TÜGEM Denizli İl Temsilcisi Volkan Yiğit, emlak sektörünün gelişmesi, üyelerin her ay bir araya gelerek portföy paylaşımı yapması için bu etkinlikleri düzenlediklerini belirtti. Volkan Yiğit ayrıca her ay tecrübeli bir isim ile üyeleri buluşturmaya ve sektöre ışık tutacak bilgiler paylaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ