Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DOSTEK’TE ‘MAZERET YOK’ SEMİNERİ YAPILDI…

DOSTEK’TE ‘MAZERET YOK’ SEMİNERİ YAPILDI…
Reklam

Teknik eğitim konusunda büyük eksiği bulunan ülkemizin bu alandaki önemli markalarından biri olan DOSTEK Koleji, çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış bireyler yetiştirme amacıyla ülkesine katma değer sağlamaya devam ediyor.

Gün geçtikçe önemi artan nitelikli teknik personel ihtiyacını karşılamak için çalışan DOSTEK Koleji uzman eğitmen kadrosu, vizyoner ve kaliteli eğitim anlayışıyla her geçen gün daha çok talep görüyor.

DOSTEK Koleji, öğrencilerine kapasite-yetenek dengesine uygun şekilde hayallerindeki mesleği icra etmeleri yolunda ışık tutuyor. Öğrencileri yükseköğretime geçiş için akademik bilgi ve beceriler ile destekleyen DOSTEK Koleji, öğrendiklerini yaşamına uygulayabilen yetkin bireyler yetiştirme amacı güdüyor.  

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK), öğrencilerinin akademik ve mesleki gelişimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerini de göz önünde bulundurarak bu alandaki çalışmalarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında DOSTEK Koleji öğrencilerine yönelik düzenlenen Yüzyıla Damga Vuran “Lider Öğrenci” semineri İletişim Uzmanı Yazar Dr. Şaban Kızıldağ’ın sunumuyla Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

DOSTEK Kolejinde düzenlediği seminerlerde de öğrencilere aktardığı bilgiler, açtığı ufuk ve enerjisiyle gençleri etkilemeyi başaran Dr. Şaban Kızıldağ, seminer sırasında gençlerle sık sık diyalog kurarak katılımcı bir sunum gerçekleştirirken, birçok öğrenciye imzalı kitaplarını hediye ederek gençlerle bir arada olmanın mutluluğu içinde olduğunu söyledi.

Seminerin sonunda Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet TAŞ, Dr. Şaban KIZILDAĞ’a teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu. DOSTEK Koleji Okul Müdürü Saadettin DUMLU ise; Kızıldağ’ın gerçekleştirdiği seminerden duyduğu mutluluğu dile getirerek ‘‘Biz inanıyoruz ki; DOSTEK Koleji gençleri bu ve buna benzer etkinliklerde edindiği bilgilerle ufkunu genişletecek ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir.’’ dedi.

İletişim alanında lisans, sosyoloji alanında yüksek lisans ve işletme alanında doktorasını tamamlayan Dr. Şaban KIZILDAĞ, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde dersler vermiştir. Eğitim, İletişim ve Danışmanlık Merkezi Kareli Defter’in kurucusu olan Kızıldağ’ın yayımlanmış 13 kitabı, ulusal ve uluslararası alanda birçok makale ve bildirisi bulunmaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği seminerlerinde üç milyonu aşkın insana “Mazeret Yok!” sloganıyla hayal ve hayat menajerliği sunmuştur.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ