Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ÇELİKKOL MERMER GALERİSİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DENİZLİ’DE AÇILDI…

ÇELİKKOL MERMER GALERİSİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DENİZLİ’DE AÇILDI…
Reklam

Denizli’nin dünyaya açılan markası Çelikkol Mermer önemli bir organizasyona imza attı. Çelikkol Mermer ihracata açılan ürünleri Çelikkol Mermer Galeri’de sergilendi.

Denizli’nin önemli markalarından Çelikkol Mermer, birbirinden değerli ürünlerini Çelikkol Mermer Galerisi’nde sergiledi. Galeri açılışına Musa Çelikkol, Mehmet Çelikkol ve Fatma Çelikkol Yavuzer ev sahipliğinde, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan, Denizli Barosu Başkanı Adnan Demirdöğer, Ege Madenci İhracatçılar Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

‘Şu dağı devir taşları çıkar dediğinizde benim için kolaydır’

Çelikkol Mermer bünyesinde açılan galeri firmanın ürettiği ürünleri katılımcılara sergiledi. Açılışta konuşan Mehmet Çelikkol; Yaklaşık 20 yıldır mermer sektöründe çalışmaktayız. O günden bu yana titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün burada Çelikkol Mermer Showroom ve Proje Atölyesi olarak karşınızdayız. Bugünden itibaren şirketimizi çocuklarımız daha ileri götürmek için canla başla mücadele edecek. En büyük destekçileri ben olacağım. Dünyada benim için en zor iş sahneye çıkıp konuşmaktır. Ama şu dağı devir taşları çıkar dediğinizde benim için kolaydır. Katılan herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

‘Amacımız bu bayrağı en iyi şekilde taşımaktı’

Mehmet Çelikkol’un ardından söz alan Fatma Çelikkol Yavuzer; ”22 yıl önce Dedem Musa Çelikkol önderliğinde babam Mehmet Çelikkol, amcalarım Ramazan Çelikkol, Ali Çelikkol, Fikret Çelikkol Karaman’daki küçük fabrikamızda sektöre adım attılar. Bünyemize kattıkları üç ocak ile sektörde yerimizi sağlamlaştırdılar. Ailemizin attığı bu temeli güçlendirmek, genişletmek biz gençlere düştü. Eğitimlerimizi tamamladıktan sonra kuzenim Burak Çelikkol, kardeşim Tansu Çelikkol ve ben şirketimizin bünyesine katıldık. Amacımız bu bayrağı en iyi şekilde taşımaktı. Bizim yegane görevimiz bize emanet edilen bu emeği özveriyle ileriye taşımak. Öncelikle çıktığımız bu yolda bize güvendiği, desteğini esirgemediği için teşekkürler baba. İnsanların yaşadığı yer güzel olmalı mottosu ile yola çıktığımız bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Çelikkol Mermer Galeri’sini yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin isteklerini karşılamak için hizmete sunduk. Amacımız doğaltaşın güzelliğini, günlük hayatta kullana bilirliğini ve eşsiz mimaride kullanmayı kolaylaştırabilirmektir. Koleksiyonumuzda yerli doğal taşlarımız ve İtalya doğal taşlarını kullanmaktayız. Her geçen gün koleksiyonumuzu çoğaltmak, daha çok projede yer almak, butik kitleye hitap etmek ve istekleri kaliteden ödün vermeden sürdürmek amacımızdır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Denizli protokolü Çelikkolları yalnız bırakmadı

Fatma Çelikkol Yavuzer’in konuşmasının ardından Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Ege Madenci İhracatçılar Birliği Başkanı Mevlüt Kaya ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci konuşmalarını gerçekleştirdi.Konuşmaların ardında Çelikkol Mermer Galeri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Açılış etkinliğin ardından Positive Live Project adlı grubun gerçekleştirdiği muhteşem bir konseri gerçekleştirildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ