Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ “DOSTEM” EĞİTİMLERE BAŞLADI

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ “DOSTEM” EĞİTİMLERE BAŞLADI
Reklam

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü öncülüğünde ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünü kısa sürede yetiştirmeyi amaçlayan DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi, pandemi sonrası eğitimlerine başladı.

Alanında uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla hem teorik hem de uygulamalı eğitimler düzenleyecek olan DOSTEM, özellikle Denizli sanayisinin ihtiyaç duyduğu yetişmiş insan kaynağını en kısa süre içerisinde temin etmeyi hedeflemekte. Makine Teknolojilerinden Tekstil Teknolojilerine, Elektrik Elektronik Teknolojileri ve Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı eğitimlerine kadar birbirinden farklı birçok alanda kurslar düzenleyecek olan DOSTEM, kurs başvurularını toplamaya başladı.

Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (AutoCad) Eğitimi ile eğitimlerine başlayan DOSTEM, kurs planlamalarını Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde faaliyet gösteren firmaların personellerine mesleki gelişim, meslek edindirme eğitimleri, uzmanlık eğitimleri ve modüler eğitimler sunarak mesleki eğitimlerine devam edecek.

Toplam 4200 m² eğitim kompleksi, 8 derslik, 2 bilgisayar laboratuvarı ile eğitimlere başlayan DOSTEM mesleki eğitim merkezi mevcut kursların haricinde talebe göre yeni kurslar da açabilecek. DOSTEM firmaların talepleri doğrultusunda kurumsal ve kişisel gelişim eğitimleri ve işletmelere özel kurs programları da planlamaktadır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ