Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

Denizli’de Bankada Koronavirüs Çıktı!!!

Denizli’de Bankada Koronavirüs Çıktı!!!
Reklam

Denizli’nin Çivril ilçesinde özel bir bankada koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından kısıtlı çalışanla hizmet verilmesi vatandaşların banka önünde uzun kuyruklar oluşturmasına neden oldu.

Koronavirüs salgını banka şubelerini de etkiledi. Son günlerde Çivril’de vaka sayılarının artış göstermesiyle birlikte özel bir banka çalışanlarının covid-19 testinin pozitif çıktı. Çalışanlar 14 gün boyunca karantinaya alındı.
Banka çalışanlarının karantinaya alınması ile birlikte bankanın önünde uzun kuyruklar oluştu. İki personel ile hizmet vermeye çalışan bankanın önünde sıra bekleyen vatandaşlar işlerinin görülmemesinden şikayetçi oldu.

Banka güvenliği ve vatandaşlar arasında zaman zaman nabızlar yükseldi ve gerginlikler yaşandı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı banka önündeki kuyrukta sesler yükseldi. İşlerinin acil olduğunu fakat sıra numarası olmadığı için karışıklıklar yaşandığını belirten vatandaşlar; “Her gelen öne geçmeye çalışıyor. Doğru dürüst sıra yok. Koskoca banka pandemi sürecinde bu tür krizlere hazırlıklı olmalıydı.” dedi.

Karantinaya alınan banka personeline geçmiş olsun dileklerinde de bulunan vatandaşlar; “Her an virüse yakalanma ile burun buruna olduğumuz şu günlerde bu banka sırasındaki mesafe ihlali insanları daha da büyük riske sokuyor. Banka personeli karantinaya alınmış onlara da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ama bu banka önünde bu sıkış tepiş bekleyişin olmaması gerekirdi.” ifadelerini kullandı.


Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ