Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

Müftülükten Kızılay’a tam destek!

Müftülükten Kızılay’a tam destek!
Reklam

Müftülükten Kızılay’a tam destek!

Denizli İl Müftülüğü, Türk Kızılayı Denizli Şubesine destek olarak kan bağışı kampanyası düzenledi. Türk Kızılayı Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz müftülüğe teşekkür ederek, Denizlili vatandaşları kan bağışına davet etti.

Koronavirüs ile zorlu sınav verdiğimiz bu günlerde kan stoklarında azalmalar nedeni ile sık sık Türk Kızılayı çağrıya çıkarak kan bağışına davet ediyor. Bu davete Denizli İl Müftülüğü kayıtsız kalmadı ve kan bağışı kampanyası düzenledi.

Türk Kızılayı Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz, “Hayat kurtarmak bizim kanımızda var” sloganı ile kampanya başlatan Denizli İl Müftülüğü’ne teşekkür ederek, “Salgın nedeni ile kan stoklarımızdaki kritik seviye devam ediyor. Bizlere destek veren İl Müftülüğümüze teşekkür ediyoruz. Kan acil değil, her zaman ihtiyaçtır. Ülkemizdeki Covid-19 salgını sebebi ile vatandaşlarımız kan verme konusunda çekince yaşayabilirler. Ancak Kızılay kan merkezlerinde sosyal mesafe kuralına uyarak, hijyenik bir ortamda, vatandaşlarımız kan bağışında bulunabilirler. Denizli halkını bu süreçte bizleri yalnız bırakmamalarını rica ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ