Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

SARAYKÖY BELEDİYESİ SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA GÖREV BAŞINDA…

SARAYKÖY BELEDİYESİ SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA GÖREV BAŞINDA…
Reklam

Kovid-19 tedbirleri kapsamında bugün (cumartesi) başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Sarayköy Belediyesi nöbetçi ekipleri ve Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 65 yaş üstü ve acil ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamak için görev başında.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında 5-6 Aralık 2020 tarihleri arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bugün (cumartesi) başladı.

Sarayköy Belediyesi ekipleri ve Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması, acil ve temel ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması için nöbette.

Sabah erken saatlerde göreve başlayan belediye ekipleri, talepleri not ederek vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyor.

Vatandaşlar, Sarayköy Belediyesi santral numaralarının dışında sosyal medya hesaplarından şahsi telefon numarasını paylaşan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı da arayarak isteklerini bildiriyor.

Ekiplerle birlikte çalışmaları sürdüren Belediye Başkanı Özbaş,  “Sokağa çıkma kısıtlaması boyunca ilçemizde herhangi bir sorun yaşanmaması, acil ve temel ihtiyaçların süratle karşılanması için Sarayköy Belediyesi olarak kıymetli hemşehrilerimizin bugün ve yarın hizmetinde, emrindeyiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ