Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

HEM MUTLU HABERİ VERDİ HEM UYARDI… “GELİŞMELER OLUMLU, BİR SÜRE DAHA ÇAL’A GELMEYİN”

HEM MUTLU HABERİ VERDİ HEM UYARDI… “GELİŞMELER OLUMLU, BİR SÜRE DAHA ÇAL’A GELMEYİN”
Reklam

HEM MUTLU HABERİ VERDİ HEM UYARDI

“GELİŞMELER OLUMLU, BİR SÜRE DAHA ÇAL’A GELMEYİN”

Denizli’nin Çal İlçesi’nde koronavirüs vakalarının azaldığını söyleyen Belediye Başkanı Fethi Akcan, bundan sonraki süreçte daha fazla dikkat istedi, “İlçemizde pozitif hasta sayısı düştü. Ancak, asla gevşemeyelim. Çal dışında oturan vatandaşlarımız anne, baba, eş, dost ziyaretini bir süre lütfen ertelesin. Temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyalım” dedi.

Türkiye’nin her bölgesi gibi Denizli’nin Çal ilçesinde de koronavirüs vakalarının görüldüğünü, çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiğini söyleyen ilçenin MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan, son günlerdeki pozitif vakalardaki düşüşün sevindirici olduğunu, ancak kesinlikle gevşememek gerektiğini söyledi. Akcan, “Vatandaşlarımızdan ricam var; ilçemize çevre il ve ilçelerden, Denizli merkezden anne, baba, eş ve dost ziyaretine bir süre gelmeyin.  Koronavirüs en çok insanların bir araya gelmesinden ötürü bulaşıyor. 1-2 ay öncesine göre Çal’da belirlenen pozitif vaka sayısı oldukça düştü. Az bir vaka kaldı. Temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyalım. Asla gevşemeyelim. Her zamankinden daha çok dikkatli olalım” diye konuştu.

Koronavirüs ile mücadelede Çal halkının her geçen zaman da daha çok bilinçlendiğini ve vatandaşların bireysel önlemleri arttırdığını sözlerine ekleyen Başkan Akcan, “Vaka sayısı sıfırlanıncaya kadar önlem almaya devam edelim” mesajını verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ