Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

Yücel Başkan Koşmaya devam ediyor…

Yücel Başkan Koşmaya devam ediyor…
Reklam

Yücel Başkan Koşmaya devam ediyor…

Bu hafta Bozkurt, Çardak ve Honaz ilçelerini ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 3 ilçede  esnafları dolaştı, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Gittiği ilçelerde halkın içerisine girerek esnafları dolaşan Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, esnaflarla ve sokakta kendisine rast gelen vatandaşlarla görüşüp dertlerini dinledi.

Ak Parti ile devletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde 2023 hedeflerine doğru koşmaya devam ettiğini anlatan Başkan Yücel Güngör, “Göreve gelir gelmez ilçelerdeki teşkilatlarımızı ve oralarda yaşayan esnaflarımızla görüşüp, varsa sorunları tesbit etmeye çalışıyoruz.

Esnaflarımız ve vatandaşlarımızla birebir görüşüp dertlerini dinlerken isteklerini de not alıyoruz. Pandemi döneminde yaşananlar herkesin malumu. Ak Parti halkımızın bu dönemi kayıpsız atlatması için elinden geleni yapıyor. Gezdiğimiz yerlerde gördüm ki; vatandaşlarımız 2023 hedefleri için hükümetimize tam destek veriyor.

Denizlimizdeki tüm ilçelerde yaşayan hemsehrilerimizin ayağına giderek aramızdaki  gönül bağını daha da güçlendirmek istiyoruz. Denizlimizi çok seviyorum.” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ