Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

“Gençleri kaybediyoruz” diyen, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan; “UYUŞTURUCU TERÖR TEHDİDİ HALİNE GELDİ”

“Gençleri kaybediyoruz” diyen, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan; “UYUŞTURUCU TERÖR TEHDİDİ HALİNE GELDİ”
Reklam

“Gençleri kaybediyoruz” diyen, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan;

“UYUŞTURUCU TERÖR TEHDİDİ HALİNE GELDİ”

 Denizli’nin Çal ilçesinde, uyuşturucu madde kullandığı belirlenen ve boşandığı eşini katleden O.A isimli kişi, uyuşturucu maddenin ne denli zararlı ve tehlikeli olduğunu bir kez daha gündeme getirdi. Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Uyuşturucu terör tehdidi haline geldi. Manevi değerlerimize, ahlak yapımıza büyük zarar veren uyuşturucu terörüne karşı toplumun tüm kesimi birlikte mücadele vermelidir” dedi.

Türkiye genelinde her yıl yüzlerce gencin uyuşturucu madde kullanımı yüzünden hayatını kaybettiğini, ayrıca toplumun uyuşturucu terörü yüzünden büyük erozyona uğradığını söyleyen Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Biz uyuşturucuya karşı 2014 yılında kapsamlı bir mücadele başlattık. Çocuklarımızı spora teşvik ederek, onları kazanmanın çabası içinde olduk. Ancak, kolluk kuvvetlerinin gayretleri ve bizlerin çalışmalarının da tam olarak  yeterli olmadığını gördük. Son yıllarda Çal’da 4 genç uyuşturucu madde yüzünden öldü. Toplumun tüm kesimleri uyuşturucu terörüne karşı birlikte, topyekün mücadele vermelidir. Gençlerimizi uyuşturucu belasından uzak tutmalıyız. Gençlerimizi uyuşturucu illetinden kurtarmalıyız” diye konuştu.

Akcan, geçmiş yıllara oranla Çal ilçesindeki uyuşturucu kullanımının geçtiğimiz yıllara oranla düştüğünü sözlerine ekleyerek, “Uyuşturucu madde kullanan bir kişi bile kalsa gönlümüz razı olmaz. Kısa sürede uyuşturucu terörünün kökü belki de kazınamaz ama toplum birleşirse uyuşturucuya karşı önemli başarı elde edilir” yorumunda bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ