Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

‘KARMA SERGİ’ MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ İÇERİSİNDE ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

‘KARMA SERGİ’ MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ İÇERİSİNDE ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR
Reklam

Merkezefendi Belediyesi ile Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğiyle düzenlenen ‘Karma Sergi’ sanatseverler ile buluştu. 62 ressama ait olan tablolar Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi içerisinde sergilenerek sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

  Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yapılan çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Merkezefendi Belediyesi ile Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğiyle düzenlenen ‘Karma Sergi’ sanatseverler ile buluştu.

Sergi’ye Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Vali Ali Fuat Atik’in Eşi Fulya Atik, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürü Sinan Tokdemir, oda başkanları, muhtarlar, parti il ve ilçe yöneticileri ile sanatseverler katıldı.

62 ressama ait olan tablolar Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi içerisinde sergilenerek sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Her zaman sanata ve sanatçıya destek olacaklarını belirten Başkan Doğan, Merkezefendi’yi kültürün, sanatın ve eğitimin merkezi haline getireceklerini söyledi. BAŞKAN Doğan, “Ben tüm sanatçılarımıza sanata olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli Görsel Sanatlar Grubu adına konuşan Ressam Kemal Yenidede, “Verilen Destekten Dolayı Mutluluk Duyuyoruz” DEDİ.

Konuşmaların ardından Merkezefendi Belediye Başkanı, protokol üyeleri ile birlikte sergiyi gezerek sanatçılar ile eserler hakkında sohbet etti. Karma Sergi 30 Haziran Çarşamba gününe kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ