Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BABADAĞ’A İKİ ÖNEMLİ ZİYARET…BAŞKAN ŞENİZ DOĞAN VE TURİZM MÜDÜRÜ TURHAN VELİ AKYOL ALİ ATLI’YI ZİYARET ETTİ

BABADAĞ’A İKİ ÖNEMLİ ZİYARET…BAŞKAN ŞENİZ DOĞAN VE TURİZM MÜDÜRÜ TURHAN VELİ AKYOL ALİ ATLI’YI ZİYARET ETTİ
Reklam

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Şeniz Doğan ve Turhan Veli Akyol’u Babadağ’da ağırladı. Salı günü Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ilçede Başkan Atlı’yı ziyaret ederek İlçe halkı ile bir araya geldi.

Başkan Atlı, Şeniz Doğan ile birlikte ilçedeki esnafları ve pazaryerinde çalışan pazarcıları ziyaret etti. Pazardaki vatandaşlarla da birebir sohbet eden Başkan Atlı ve Şeniz Doğan aynı zamanda fide dağıtımı yaptı.

Pandemi döneminde en çok etkilenen kesimlerden olan üreticilere destek olabilmek için fide dağıtımı yapan Başkan Atlı ve Başkan Doğan vatandaşlardan takdir topladı. İki kardeş belediyenin birlikte yürüttüğü işler için vatandaşlar Başkan Ali Atlı ve Başkan Şeniz Doğan’a teşekkür etti.

Babadağ’da bir diğer misafirse Denizli İl Kültür Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol oldu. Babadağ’da ‘Turizmi Yeniden Canlandırma Ve Sürdürülebilir Turizm Destinasyonu Oluşturma Projesi’ kapsamında görüşen Başkan Atlı ve Akyol proje hakkında fikir alışverişi yaptı.

İlçenin kültür ve turizm potansiyelinin arttırılması ve dijital ortamda tanıtılması ile ilgili bilgilendirme toplantısının gerçekleştirilmesi ile Babadağ’daki turizm çalışmalarının bir başka adımı da atılmış oldu.

Çalışmaların hız kazanması adına Turan Veli Akyol ile yapılan turizm toplantısı ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın ziyaretiyle ilgili konuşan Başkan Atlı “El ele yaptığımız daha birçok projeyle vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ