Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ, HAYVAN HAKLARI KNUSUNDA KONUŞTU…

BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ, HAYVAN HAKLARI KNUSUNDA KONUŞTU…
Reklam

MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ,HAYVAN HAKLARI KONUSUNDA KONUŞTU. BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ “HAKKIN YARATTIĞI HER ŞEY KUSURSUZ VE DEĞERLİDİR” DEDİ

Başkan Yılmaz: Toplumdaki şiddete en büyük çarenin hayvana merhamet ve acıma duygularını güçlendirmek olduğu uzmanlar ve sosyal bilimciler tarafından vurgulanmaktadır. Bu sebeple bizler çocuklarımıza birer anne baba olarak hayvan sevgisini aşılamalı ve onlara örnek olmalıyız.Ancak bu hali ile gelecek nesillere hayvan sevgisi aşılamak mümkündür. Liderimiz, Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin de ifade ettikleri üzere,Cenab-ı Allah’ın her yarattığını aziz bilen bir inancın mensupları hayvan katillerini affetmeyecektir. Ha bir köpek yavrusunu kesmişler, ha bir emzikli bebeyi katletmişler. Mana ve muhteva olarak hiçbir fark yoktur.İnsan olmak ve insan kalabilmek adına bu bakış açısını felsefe edinmek durumundayız.

Başkan Yılmaz:Çocuklarımıza sağlıklı, duygusal ve sosyal gelişimleri açısından hayvan sevgisinin küçük yaşlardan itibaren kazandırılması gerekir. Hayvanlarla sevgi bağı kuran çocukların sosyal becerileri daha gelişmiş ve merhamet duyguları daha kuvvetlidir.Bu haklı sebeplerle;hayvan haklarına saygılı olmalı ve onları yaşamımızın değişmez parçası saymalıyız.Sonuç olarak; Toplumsal huzur ve mutluluk bu perspektif ile vücut bulacaktır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ