Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BAŞKAN ATLI’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ATLI’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI
Reklam

BAŞKAN ATLI’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 30 Ağustos Zafer bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Atlı mesajında “Yurdumuzu zapt etmeye yönelik emellere verilmiş kesin bir yanıttır” dedi.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Atlı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“30 Ağustos 1922, Türk ulusunun bağımsızlığını tüm dünyaya ilan ettiği gün olmuştur. Büyük Zafer, özgürlüğün günüdür. Türk Milleti’nin yokluklar içinde ve yıllarca sürdürdüğü bağımsızlık mücadelesinin destansı zaferi, yurdumuzu zapt etmeye yönelik emellere verilmiş kesin bir yanıttır.

 Bu şanlı zafer, Türk Milleti’nin esareti kabul etmeyen iradesi ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün muhteşem askeri dehasının bir kanıtıdır.

 Özellikle bugün, Türk Milleti olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizin mirasına sahip çıkmanın önemini bir kez daha idrak ediyoruz.

  Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensupları ve vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O’nun silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ