Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

OSBÜK GENİŞLETİLMİŞ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OSBÜK GENİŞLETİLMİŞ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Reklam

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleşti.

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü’nün başkanlığında Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Üyeleri ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri ile OSBÜK Bölge Müdürleri Komisyon Üyeleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Denizli OSB’yi temsilen OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz ile Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş katıldı.

Toplantının açılışında konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerinin planlı ve güçlü üretim yapılarıyla Türkiye’nin gururu haline geldiklerini, OSBÜK olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile birlikte bu yapıyı daha da güçlendirmek için sürekli çalıştıklarını anlattı.

Kütükcü, pandemi döneminde OSB’lerin Türkiye ekonomisine çok büyük katkılar verdiğinin de altını çizerek, şunları söyledi: “OSBÜK olarak pandemi döneminde yaptığımız çalışmalarla üretimin aralıksız devam etmesine önemli katkılar verdik. Zaten OSB’lerimiz de gerek alınacak tedbirler gerekse aşı konusunda çok duyarlı bir yapıya sahip. İnşallah aşılama oranlarımızın artmasıyla birlikte, dünyadan pozitif ayrışmaya devam edeceğiz.”

Toplantı sonrası açıklama yapan OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, “Ülkenin görünmeyen kahramanları olan sanayicilerimiz, üretim ve ihracat yaparak, vergi ve istihdama katkıları ile ülkemizin gelişimi için büyük mücadele vermektedirler. OSBÜK Yönetim Kurulu olarak bizler de OSB’lerimizin kazanımlarını artırmak için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız başta olmak üzere diğer tüm paydaşlarımızla güçlü iş birlikleri geliştirmeye devam ediyoruz. Bu iş birliklerimiz ve OSB’lerimizin üretim iştahı, ülkemizin sanayi üretimine güç vermeye devam edecektir.” dedi.

Toplantı, soru-cevap ve istişare ile devam etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ