Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BABADAĞ BELEDİYESİ STANDINA YOĞUN İLGİ

BABADAĞ BELEDİYESİ STANDINA YOĞUN İLGİ
Reklam

CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katılan Babadağ Belediyesi yoğun ilgili gördü. Türkiye’nin dört bir tarafından belediyelerin katıldığı etkinlikte çeşitli işbirliği görüşmeleri yapılırken, Babadağ’ın tanıtımı da yapıldı.

CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi İstanbul’da Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapıldı. 30 Eylül’de başlayan ve 3 gün süren etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından belediyeler tanıtımları yaparak çeşitli ortaklıklar için görüşmeler sağladı. 2024- 2028 tarım politikaları vizyonunun paylaşıldığı zirvede çeşitli sunumlar yapıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı zirve de Babadağ Belediyesi de standıyla yer aldı. Zirvede yoğun ilgi gören Babadağ Belediyesi standında ilçenin tanıtımı ve ilçede üretilen ürünlerin sunumu gerçekleştirildi. Tarım ürünleri başta olmak üzere tekstil ve Babadağlı kadınların ürettiği gıda ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Fuarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye başkanları ve vatandaşlar standı ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi aldı. Babadağ Kadın Girişim, Üretim ve Tüketim Kooperatif ile fuara katılım sağlayan diğer kooperatifler arasında üretim ve iş birliği görüşmeleri sağlandı.

Zirvenin üçüncü gününde ziyaret gerçekleştiren Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı zirvedeki diğer stantları ziyaret ederek belediyeler hakkında bilgi aldı ve görüşmeler gerçekleştirdi. Konuyla ilgili Başkan Atlı “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi için Babadağ Belediyesi olarak İstanbul’dayız. Bu alanda birçok ilin ve ilçenin kendine özgü tarımsal ürünleri ve tarımsal projeleri yer almakta. Bu zirve çoğu belediyeyle görüşme fırsatı ve deneyimlerin karşılıklı aktarılması fırsatı yaratıyor. Babadağ’ımız zirveye katılanlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı, bu bizim için oldukça gurur verici. İlçemizi ilk 5 ilçe arasında yer alması için çıktığımız hedef kapsamında bu zirve çok faydalı oldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ