Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ATTOUDA ANTİK KENTİ’NİN DESTEKÇİSİ BAŞKAN ÖZBAŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ YAPILDI

ATTOUDA ANTİK KENTİ’NİN DESTEKÇİSİ BAŞKAN ÖZBAŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ YAPILDI
Reklam

Sarayköy ilçesi Hisar Mahallesi’nde bulunan Attouda Antik Kenti için başlatılan yüzey araştırmalarında destek veren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a, Hisar Köy Attouda Turizm ve Yardımlaşma Derneği yönetimi teşekkür ziyaretinde bulundu.

     Başkan Özbaş’ı makamında Hisar Köy Attouda Turizm ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tarık Urgan ve yönetim kurulu üyeleri Ali Osman Yayla, Ansel Ongun, Yılmaz Başaran, İlyas Yavaş ziyaret etti.  

Başkan Urgan, Attouda Antik Kenti için yapılan çalışmaların her aşamasında destek verdiği için Belediye Başkanı Özbaş’a teşekkür ederek plaket verdi.

Başkan Özbaş’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Attouda Antik Kenti için henüz başlangıç yaptıklarını sonuna kadar destek vereceklerini belirtti.

Sarayköy’ün önemli turizm adreslerinden birisi olan Attouda Antik Kenti’nde  Arkeoloji Bölümü Araştırma Görevlisi Dr. Bilge Yılmaz Kolancı başkanlığında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Pamukkale Üniversitesi ve Sarayköy Belediyesi iş birliği ile yüzey araştırma çalışmaları başladı.

Geçtiğimiz ay Türkiye’nin dört bir yanından Sarayköy’e gelen 28 kişilik bilim heyeti tarafından ilk çalışmalar tamamlandı. Çalışmalara büyük destek veren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a Hisar Köy Attouda Turizm ve Yardımlaşma Derneği teşekkür ziyaretinde bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ