Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI, ZÜBEYDE HANIM MİLLET BAHÇESİ İLE İLGİLİ İDDİALARA SERT TEPKİ GÖSTERDİ

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI, ZÜBEYDE HANIM MİLLET BAHÇESİ İLE İLGİLİ İDDİALARA SERT TEPKİ GÖSTERDİ
Reklam

Buldan Belediye Meclisi’nce alınan kararla, uzun yıllar atıl durumdaki Gölbaşı Mahallesi  Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nin Millet Bahçesi’ne dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı. Pandemi dolayısıyla ara verilen çalışmalarla ilgili iddiaları sert bir dille eleştiren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Bu vandalların, yapılan onca güzel hizmeti görmezden gelip, tuvaletlerle uğraşması, işgüzarlıktan öte birşey değildir” dedi.

    Buldan Belediyesi, kısa bir süre önce Gölbaşı Mahallesi’ndeki 2 bin 700 metrekarelik Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde, Belediye Meclisi’nde alınan karar doğrultusunda Zübeyde Hanım Millet Bahçesi olarak yeniden düzenleme çalışması başlattı

Yapımına pandemi dolayısıyla ara verilen Zübeyde Hanım Millet Bahçesi ile ilgili iddiaların tam bir işgüzarlık olduğunu belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Öncelikle burası iddia edildiği gibi Mustafa Gülbay döneminde yapılmadı. 2019 yılında tam bir harabe halinde teslim aldık. kapıları, pencereleri kırılmış , havuzu bile yıkılmış atıl durumdaki parkı, Zübeyde Hanım Millet Bahçesi olarak yeniden inşa etmek için Meclis kararı aldık. Karar doğrultusunda, başlatılan çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ