Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

3. BABAFEST İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

3. BABAFEST İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Reklam

Denizli’nin Babadağ ilçesinde 22-23-24 Ekim tarihlerinde yapılacak olan 3. BabaFest için hazırlıklar sürüyor. İlçe merkezine bugün kurulan lunapark ile hazırlıklar hızlandırıldı. Hizmete açılan lunapark, 31 Ekim tarihine kadar ilçede kalacak.

Denizli’nin Babadağ ilçesinde BabaFest için hazırlıklar sürüyor. 22-23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 3. BabaFest için ilçe merkezine oyun alanı kuruldu. Kurulan oyun alanında çeşitli oyunların bulunduğu lunapark oyuncakları bulunuyor. Bugünden itibaren ve festival boyunca hizmet verecek olan lunapark 31 Ekim’e kadar da ilçe merkezinde hizmet sunmaya devam edecek.

Sabah 10’da açılan Lunapark gece 00:00’ kadar hizmet verirken ilçedeki vatandaşlar BabaFest’in yapılacak olmasından heyecan duyduklarını belirterek herkesi festivale davet etti. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ise konuyla ilgili “Bu sene üçüncüsü yapılacak olan BabaFest’te lunaparkı şimdiden ilçemize kurduk. Hem ilçedeki çocuklarımızın vr halkımızın doyasıya eğlenmesi hem de festival süresince oluşacak olan yoğunluğu azaltabilmek için oyun alanı yaklaşık 3 hafta ilçemizde hizmet verecek. Tüm vatandaşlarımızı lunaparkımıza davet ediyorum. 22-23-24 ekim tarihlerinde yapılacak olan BabaFest hazırlarımız ise son hızla devam ediyor. Herkesi BabaFest’e bekliyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ