Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

“GAZETECİLİK, ŞEREFLİ VE ONURLU BİR MESLEK” MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ’DAN DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

“GAZETECİLİK, ŞEREFLİ VE ONURLU BİR MESLEK”  MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ’DAN DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Reklam

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz,21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Yılmaz ,kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gece gündüz demeden kentimizde yaşanan gelişmeleri bizlere ulaştırmayı görev edinmiş tüm basın emekçilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Şerefli ve onurlu bir meslek olan gazetecilik, halkı doğru bir şekilde gelişmelerden haberdar ederek topluma gerçeğin kapılarını açmaktadır.Toplumun, gerçekler ve doğrular ışığında ilerlemesini sağlayan gazeteciler, içerisinden geçmekte olduğumuz pandemi sürecinde de pek çok fedakarlık yaparak toplumu bilgilendirme ve bilinçlendirmeye devam ederek,mesleklerini çok zor şartlar altında icra ederek,gazetecilik mesleğinin bizler için ne denli önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Tüm kıymetli basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek yaşamlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ