Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

MHP İL BAŞKANI ZİYA GÖKALP, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI…

MHP İL BAŞKANI ZİYA GÖKALP, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI…
Reklam

   ZİYA GÖKALP MESAJIN DA,    “TÜRK MİLLETİ DESTANSI İSTİKLAL SAVAŞIYLA TARİHİN ROTASINI DEĞİŞTİRMİŞ, BÖLGESEL VE KÜRESEL DENGELERİ BAŞTAN AŞAĞI SALLAMIŞ VE SARSMIŞTIR. TÜRK’SÜZ ANADOLU HESABI YAPANLARA, DEVLETSİZ MİLLET KURANLARA EN KESİN VE KALICI CEVAP TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN İLANIYLA VERİLMİŞTİR.  29 EKİM 1923;  BAĞIMSIZLIĞA DUYULAN DERİN ÖZLEMİN, GELECEĞE BAĞLANAN EMSALSİZ ÜMİDİN, MİLLİ EGEMENLİĞE BESLENEN EŞSİZ SEVDANIN KARAR VE HAREKET NOKTASIDIR. NE MUTLU BİZLERE Kİ TARİHİN HİÇBİR DÖNEMİNDE SAVAŞLAR, KITLIKLAR, İŞGALLER, AYAK OYUNLARI, KARANLIK SENARYOLAR MİLLETİMİZİN ÖNÜNÜ KESEMEMİŞ, İNANÇLARINDAN VE ÜLKÜLERİNDEN KOPARAMAMŞTIR. HİÇBİR ODAK TÜRKİYE CUMHURİYETİ ’NİN İMHASINI GÖREMEYECEKTİR.

MİLLİ BİRLİK VE HUZURUMUZU BOZMA AMACINDA OLANLAR DÜNE NAZARAN FAAL VE YOĞUN GAYRET İÇİNDEDİR. ANCAK TÜRK MİLLETİ MUZAFFER VASFINDA BİR ŞEY KAYBETMEDİĞİNDEN BU ŞER CEPHESİNİ TEKRAR BOZANLA TANIŞTIRACAK, TARİHSEL HAK VE ÇIKARLARINI KORKUSUZCA SAVUNACAKTIR.  HİÇBİR DÜŞMAN MİLLİ BİRLİĞİMİZİN VE BİN YILLIK KARDEŞLİK MİRASIMIZIN KURUYUP DAĞLMASINA ŞAHİT OLAMAYACAKTIR.

‘EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR.’

İLKESİNE SIMSIKI SARILARAK, CUMHURİYETLE DEMOKRASİNİN KADERİNİ BİR VE ORTAK GÖREREK TÜRKİYE’NİN İSTİKLAL VE İSTİKBALİNE SAHİP ÇIKMAK HER VATAN EVLADININ GÖREVİ OLMALIDIR.

TÜRK MİLLETİ 29 EKİM 1923 ‘DE CUMHURİYETİ İLAN EDEREK HÜKMÜNÜ VERMİŞ, SÖZÜNÜ SÖYLEMİŞ, TARTIŞMA VE ANLAŞMAZLIKLARIN PERDESİNİ BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATMIŞTIR. VE CUMHURİYET’TEN DÖNÜŞ YOKTUR.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE CUMHURİYETİMİZİ KURAN VE BİZLERE EMANET EDEN BAŞTA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE, BÜTÜN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE CENABI HAKK’TAN SONSUZ RAHMET DİLİYOR, HEPSİNİ HÜRMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM.

YÜCE TÜRK MİLETİNİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI YÜREKTEN KUTLUYORUM. ” DEDİ.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ