Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

AK PARTİ PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI SAYIN UĞUR GÖKBEL’İN 29 EKİM AÇIKLAMASI…

AK PARTİ PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI SAYIN UĞUR GÖKBEL’İN 29 EKİM AÇIKLAMASI…
Reklam

CUMHURİYETİ YAŞATMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhuriyetin 98. yılını kutlamanın sevinci ve onurunu yaşadıklarını belirterek, ‘’Bugünlere kolay gelinmedi. Türkiye Cumhuriyetini ayakta tutmak ve gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde taşımak için bu vatanı koşulsuz sevecek ve çok çalışacağız. Atatürk ve bu güzel vatanı bizlere armağan eden kahraman ecdadımıza layık olabilmek için var gücümüzle gayret edeceğiz’’ dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhuriyet Bayramı’nı yaptığı açıklama ile kutladı. 29 Ekim 1923’te Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin 98 yaşına girdiğini belirten AK Partili Gökbel, ‘’Neredeyse bir asırı devirecek olan Cumhuriyetimiz, nice badireler atlattı. Hem çetin bir coğrafyada bulunuyoruz, hem de binlerce yıllık bir mirasın temsilcisiyiz. Bu nedenle düşmanımız çok, dostumuz yok denecek kadar az. Bugünlere kolay gelinmedi. Böylesine bir ortamda Cumhuriyeti kurmak da, ayakta tutmak da şüphesiz kolay olmadı. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan bugüne kadar hizmeti bulunan devlet adamlarımızı minnetle yâd ediyorum’’ dedi.

‘’BİR OLURSAK GÜÇLÜ OLURUZ’’

Cumhuriyete ve kazanımlarına sahip çıkmak için birlik ve beraberlik içinde çok çalışmak gerektiğine vurgu yapan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, ‘’Türkiye Cumhuriyeti, bu cennet vatanının toprakları üzerinde yaşayan herkesin ortak değeridir. Bugünlere birlik ve beraberliğimiz sayesinde ulaştık. Farklılıklarımızı ayrışma nedeni değil, zenginliğimiz olarak görmeli ve çok çalışmalıyız. Dünya kıyasıya bir rekabet içinde bulunuyor. Güçsüz olana söz ve yaşam hakkı tanınmayan bir çağdayız. Hal böyle iken; bir an bile durmaya hakkımız ve zamanımız yoktur. Türkiye Cumhuriyetini ayakta tutmak ve gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde taşımak için bu vatanı koşulsuz sevecek ve çok çalışacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu güzel vatanı bizlere armağan eden kahraman ecdadımıza layık olabilmek için var gücümüzle gayret edeceğiz. Bu vesileyle aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum’’ dedi. 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ