Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

PAMUKKALE BELEDİYESİ, VERGİLER İLE YAPILANDIRMA TAKSİTLERİ İÇİN ÖDEME KOLAYLIĞI SUNDU

PAMUKKALE BELEDİYESİ, VERGİLER İLE YAPILANDIRMA TAKSİTLERİ İÇİN ÖDEME KOLAYLIĞI SUNDU
Reklam

Pamukkale Belediyesi, vergi ödemelerinde vatandaşların mağdur olmaması için son ödeme tarihlerini web sitesinden, sosyal medyadan sık sık hatırlatmaya devam ediyor. Aynı zamanda da ilçe halkına birçok ödeme kolaylığı sunuyor.

Pamukkale Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Pamukkale ilçe halkının, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerini ve bu vergilerle ilgili olarak yapılandırma taksitlerini, hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’ndeki ve Deliktaş’taki ek binalarda ve Gözler mahallesinde bulunan veznelerden veya Tapu Müdürlüğü’ndeki ödeme noktasında yer alan vezneden de ödemelerini yapabileceği belirtildi.

Açıklamada, “Pamukkaleli vatandaşlarımızın Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergileri ile bu vergilere ait gerçekleşen yapılandırma ödemelerinin son tarihi 30 Kasım 2021. Vatandaşlarımızın son ödeme tarihini kaçırmamaları önemle hatırlatırız” denildi. Ayrıca, vergi ödemelerinin www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesi üzerinden yapılabileceği ve paraf karta 5, World karta 3 taksit imkânıyla vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmesinin hedeflendiği belirtildi.

GEZİCİ VEZNE VATANDAŞLARIN AYAĞINA GİDİYOR

Öte yandan Pamukkale Belediyesi ödeme yapmak isteyen vatandaşlara gezici vezne hizmeti de sunuyor. Hafta içi her gün farklı saatlerde şehir merkezine uzak mahallelere giden gezici vezne vatandaşların ödemelerini belediyeye gelmeden yapmasını sağlıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ