Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANI DR. HULUSİ ŞEVKAN, SARIKAMIŞ HAREKÂTI’NIN 107. YILI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI…

ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANI DR. HULUSİ ŞEVKAN, SARIKAMIŞ HAREKÂTI’NIN 107. YILI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI…
Reklam

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Sarıkamış Harekâtı’nın 107. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında “Sarıkamış şehitlerimizi yüreğimizde yaşatmaya, vatan uğruna canlarından geçen tüm kahramanlarımızı, gönlümüzün en ulvi yerinde taşımaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Birinci Dünya Savaşı’nın en önemli cephelerinden olan Sarıkamış Harekâtı’nda vatan uğruna, bayrak uğruna şahadet şerbetini içerek bu toprakları bizlere emanet eden Sarıkamış şehitlerimizi andığımız önemli bir gündeyiz. 

Başta Sarıkamış olmak üzere 1. Dünya Harbinde, Allahuekber Dağlarında, Malazgirt’te, Çanakkale’de, Kut’ül Amare’de, 15 Temmuz’da tarih sahnesinin her anında vatanın bağımsız bütünlüğü için verdiği mücadelede şehit düşen her bir kahramanımız, bugünün güçlü Türkiye’sinin en büyük mimarlarındandır. 

Bizler Sarıkamış şehitlerimizi yüreğimizde yaşatmaya, vatan uğruna canlarından geçen kahramanlarımızı, gönlümüzün en ulvi yerinde taşımaya devam edeceğiz. Vatanımızı canları pahasına savunurken; kardan kefenlere sarılıp şehit düşen Sarıkamış şehitlerimiz başta olma üzere tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Mekânları cennet olsun. 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ