Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

MHP’DEN TEŞVİK VE KATILIM KAMPANYASI

MHP’DEN TEŞVİK VE KATILIM KAMPANYASI
Reklam

MHP, halkın tükettiği temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarında indirime gidilmesi için yurt çapında teşvik ve katılım kampanyası başlattı. Mhp Pamukkale ilçe başkanı Mehmet ali yılmaz da kampanyaya destek mesajı verdi

MHP, halkın tükettiği temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarında indirime gidilmesi için yurt çapında teşvik ve katılım kampanyası başlattı.Bu bağlamda MHP teşkilatları bulundukları il ve ilçelerde esnafla, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle bire bir temasa geçip kampanya hakkında görüş alışverişinde bulunacaklar.

Mhp Pamukkale ilçe başkanı Mehmet ali yılmaz da kampanyaya destek mesajı verdi

Yılmaz “Teşkilat mensuplarımız, milletimiz adına ilgili herkesten indirim kampanyasına katkıda bulunmalarını talep edeceklerdir.” Dedi.

Başkan yılmaz açıklamasında “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, partimizin 30.11.2021 tarihli grup toplantısında dile getirdiği “Mal ve hizmet üreten, satan, pazarlayan firmalarımızın, şirketlerimizin, kurumlarımızın toplumsal rahatlama adına, temel ihtiyaçların fiyatlarında yüzde 2 ile 5 arasında indirime gitmeleri millî birlik ve dayanışmamızın manevi harcıdır.” şeklindeki ifadeler, partimizce başlatılan kampanyanın ilk işaret fişeği olmuştur.” Diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ