Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

EĞİTİM-BİR-SEN’DEN REKOR PROMOSYONA İMZA

EĞİTİM-BİR-SEN’DEN REKOR PROMOSYONA İMZA
Reklam

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şubesinin yetkili sendika olarak katıldığı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan eğitim çalışanlarının maaş promosyon ihalesinde şuana kadar ki en yüksek rakam alındı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Feyzullah Öselmiş; ihale öncesi yapılan çalışmalar, ihale esnasında atılan adımlar neticesinde 7.760 TL gibi şuana kadar Denizli’de alınmış yüksek orana imza attıklarını belirtti. Öncesinde birçok bankayı ziyaret ederek, ihaleye katılmaları konusunda davette bulunduklarını belirten Öselmiş, işin mutfağında yer alan yetkili sendika olarak eğitim çalışanlarının 1 lira fazla kazanması için ihale şartlarının hazırlanmasından ihalenin son aşamasına kadar  yoğun bir çalışma yürüttüklerini, ihale günü herşeyin bitmesine rağmen ortaya çıkan rakama itiraz ederek, gerekli görüşmeleri yaparak, ihalede ek teklif alınmasını sağladıklarını ve sonucunda tüm eğitim çalışanlarını tatmin eden bir rakamın ortaya çıktığını belirtti.

Sendikal zemini kirletenlerin kaybettiği, eğitim çalışanlarının kazandığı bir süreç olduğunu belirten Öselmiş, “sonucun tüm eğitim çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ