Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

Başkan Atlı, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Başkan Atlı, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
Reklam

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gazetecilerin demokrasinin vazgeçilmezlerinden biri olduğunu belirten Başkan Atlı, “Çağdaş bir Türkiye için düşünen, kalemleriyle, fotoğraf makineleriyle, kameralarıyla emek veren; fakat doğru haberden ödün vermeyen tüm gazeteci dostlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Atlı mesajında şunları kaydetti: “4 Ocak 1961’de kabul edilen ve basın çalışanlarına birçok hak ve yasal güvence sağlayan ‘212 Sayılı Kanun’un Resmi Gazete’de yayımlanması nedeniyle 10 Ocak günü gazeteciler için bir kutlama günüdür. Her koşulda ve özellikle de ekonomi şartlarının iyice ağırlaştığı günümüzde bizleri habersiz bırakmayan gazeteciler demokrasilerin de vazgeçilmezleridir.”

 

“GAZETECİLERİMİZİ ASLA UNUTMUYORUZ”

Başkan Atlı, mesajını şu sözlerle tamamladı: “Demokrasimizin “dördüncü gücü”nde her gün bizleri haberdar etmek için kendi hayatlarından feragat eden gazetecilerimizi asla unutmuyoruz. Türk basın tarihi, emekliliği olmayan bu mesleğin Uğur Mumcu’lar gibi onurlu emekçileriyle bugünlere geldi. Biliyoruz ki bu onurlu mesleğin birçok üyesi basın kuruluşlarının mutfaklarında birer görünmez kahraman olarak yolumuzu aydınlatıyor. Çağdaş bir Türkiye için düşünen; kalemleriyle, fotoğraf makineleriyle, kameralarıyla emek veren; fakat doğru haberden ödün vermeyen tüm gazeteci dostlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ