Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANI DR. HULUSİ ŞEVKAN, GENÇLERİN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANI DR. HULUSİ ŞEVKAN, GENÇLERİN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Reklam

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, ‘’Gençlerimizle bir araya gelmekten ve onların fikirlerini dinlemekten keyif alıyorum. Buluşmalarımızda gençlerimizin bizden istekleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunmak onlar içinde bir kazanım. Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor ve onlarla mümkün mertebe bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Gençlik buluşmalarımızda WhatsApp grupları oluşturarak tüm mahallelerimizde gençlerimizin istek ve taleplerini burada değerlendiriyoruz. Her mahalleye gittiğimizde gençlerimizin heyecanlı olmaları bizleri daha da güçlendiriyor ‘’dedi.

Dodurgalar mahallemizin gençleriyle buluşmaktan büyük mutluluk ve keyif aldığını ifade eden Başkan ŞEVKAN, Dodurgalar mahallemizde atıl durumda olan kapalı düğün salonumuzun yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Bu alanda bulunan halı sahamızın içinde bahçenin çevre düzenlemesini kısa süre içinde tamamlayarak gençlerimizin hizmetine sunacağız. Sporda da şu anda Acıpayam Belediye sporumuz, Dodurgalar sporumuz, Yeşilyuva sporumuz, Kuyucak sporumuz, Kelekçi sporumuz ve yaş gruplarına göre çeşitli spor dallarında birçok gencimiz çalışmalarını sürdürmekte ve başarılarıyla da ilçe halkımızı ve bizleri mutlu etmektedir. Acıpayam Belediyesi olarak bizlerde gençlerimize desteklerimizi sürdürürken, gençlerimiz bizleri nerede görmek istiyorlarsa bizler orada bir asker gibi beklemeye hazırız ifadelerini kullandı.

Başkan ŞEVKAN, belirledikleri program dâhilinde gençlik buluşmalarının mahalle mahalle devam edeceğini söyledi.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN’ın mahallelerine gelmesinden ve gençlerimizle buluşmasından mutluluk duyduklarını ifade eden Dodurga Mahallesi gençleri mahallelerindeki yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için kendisine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz dediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ