Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BAŞKAN ŞEVİK’TEN, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ŞEVİK’TEN, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Reklam

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, ”Toplumun her kesiminde ve üstlendikleri her görevde takdire şayan bir şekilde sorumluluklarını yerine getiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Başkan Şevik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, Kadınlarına yönelik işlenen cinayet ve şiddeti kınayarak, kadınların sosyal ve ekonomik hayatın içinde eşit, onurlu ve saygın bir yeri olması gerektiğini, bunun artmasında da herkese büyük görevler düştüğünü belirtti.   

Başkan Şevik açıklamasında, “Atatürk’ün söylediği gibi “Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur. Dünya üzerinde gördüğümüz her şey, kadının eseridir”  sözünü hatırlatarak, “ Kadın annedir, kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir, kadın gelecek nesillerin teminatıdır.  Kahraman ve fedakar Türk kadınının hak ettiği yerlerde olması, layık olduğu sosyal, siyasal ve ekonomik sıçramalar yaşaması bizim tehir edemeyeceğimiz bir gayedir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, ilçemizin çalışkan, elleri nasırlı kadınlarımız başta olmak üzere, ülkemizin tüm hanımefendilerine en iyi dileklerimi sunuyorum. Aziz şehitlerimizin muhterem annelerine en derin hürmetlerimi bildiriyor, şiddet ve cinayete kurban giden tüm kızlarımızı, kadınlarımızı rahmetle anıyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ