Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

BAŞKAN OSMAN ZOLAN’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Zolan 11 ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili’nin Denizli’ye, Türkiye’ye ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini diledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Zolan, af ve mağfiret vesilesi olan, tövbe kapılarının ardına dek açıldığı mübarek Berat Kandili’ne bir kez daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti. Berat Kandili’nin 11 ayın sultanı Ramazan ayını müjdelediğine dikkati çeken Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “Gönüllere güneş gibi doğan Ramazan ayını müjdeleyen Berat gecemiz hepimiz için bir fırsattır. Allah rızası için bu mübarek gecede kul olma bilinciyle bol bol dua etmeli, dargınlık ve küskünlükleri unutmalı, hata ve günahlarımız için Yüce Allah’tan af dilemeliyiz.”

Bu mübarek gecede dostluklara daha da önem vererek yapılan tüm hataların telafi edilmesi gerektiğini belirten Başkan Zolan, “Üç ayların sonuncusu, Ramazan ayının müjdecisi Berat gecemizin feyz ve bereketinden istifade edebilmek ve ilahi rahmete mazhar olabilmek için bu özel zamanı bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu vesilelerle tüm hemşehrilerimizin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, bu gecenin birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ