Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

MHP’Lİ MEHMET ALİ YILMAZ: “ÇANAKKALE RUHU, BİZE PUSULA OLMAYI SÜRDÜRÜYOR”

MHP’Lİ MEHMET ALİ YILMAZ: “ÇANAKKALE RUHU, BİZE PUSULA OLMAYI SÜRDÜRÜYOR”
Reklam

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Çanakkale Zaferi’nin 107’nci Yıldönümü ve 18 Mart Şehitleri anma Günü nedeniyle yazılı bir Mesaj yayımladı. Başkan yılmaz, “Çanakkale ruhu, bugün de en zor şartlarda bile zafere inanmak, birlik ve beraberlik içinde mücadele etmek anlamında bize pusula olmayı sürdürüyor” dedi.

  Tarihimizin dönüm noktası olan Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yılını büyük bir gurur ile kutluyor, bu toprakları bize vatan yapan tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.

Çanakkale, bin yıllık tarihimizin temelinde yer alan bağımsızlık karakterimizin yeniden teyit ve tescil edildiği bir tarihtir.Tüm imkânsızlıklara rağmen büyük fedakârlıklarla kazanılan bu zafer, Kurtuluş Savaşı için gerekli olan cesaretin ateşini yakmış, direnişimize ilham vermiştir. Asil Milletimiz, söz konusu vatanı ve bağımsızlığı olunca dayanışma içerisinde neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi Çanakkale Zaferi’ni kazandıran Türk Milleti’nin yüksek ruhu olmuştur. Çanakkale ruhu, bugün de en zor şartlarda bile zafere inanmak, birlik ve beraberlik içinde mücadele etmek anlamında bize pusula olmayı sürdürüyor. ‘Çanakkale geçilmez’ sözü,bizim ebedi ilham kaynağımızdır.

Bu inanç devam ettikçe, aynı kararlılıkla namus bildiğimiz vatanımıza sahip çıkacağımıza yürekten inanıyorum.

Çanakkale Geçilmez!”DEDİ.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ