Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

EGE HİKAYESİ KOMİSYONU BABADAĞ’DA…

EGE HİKAYESİ KOMİSYONU BABADAĞ’DA…
Reklam

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Ege Hikayesi KomisyonunuBabadağ’da ağırladı. Ziyarette Ege Hikayesi ve Babadağ’la ilgili yapılabilecekler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

    Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Ege Hikayesi Komisyonunu ağırladı. Komisyon Başkanı Şule Yılmaz ile Komisyon Üyeleri Emel Demir ve Cahide Fenli Akman’ın katıldığı Babadağ ziyaretinde ziyaretçiler öncelikle Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede Ege Hikayesi ve Babadağ ile yapılabilecek olan projeler, kampanyalar ve tanıtımlar hakkında konuşuldu. Babadağ’ın Ege’nin tanıtılması anlamında önemli bir yerde olduğu konusunda hemfikir olan görüşmeler Babadağ’ın turizm anlamındaki tanıtımları için Başkan Ali Atlı’ya teşekkür etti.

Ege Hikayesi’nin Denizli Rotası’nda Babadağ’ın deneyimlenmesi için vakit ayıran komisyon başkanı ve üyelerine teşekkür eden Ali Atlı, “Babadağ’ın tanıtımı, gelişmesi için çalışmalarımız tam sürat etmekte. Bizler için en önemli şeylerden biri turizm destinasyonunun var edilmesi tanıtılması. Yaptığımız projeleri de bu amaca hizmet edecek şekilde düzenliyoruz. Her şey Babadağ, her şey Babadağlı hemşerilerimiz için” dedi.

Ali Atlı ve Ege Hikayesi Komisyonu arasında gerçekleşen görüşmenin ardından komisyon üyeleri Babadağ’da rehber eşliğinde tur attı. Babadağ’ın doğal havasını ve kültürel miraslarına hayran kalan ziyaretçiler herkesi Babadağ’ı görmeye davet etti. .

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ