Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

“BEN OLSAYDIM” ÇALIŞTAYI BAŞLADI

“BEN OLSAYDIM” ÇALIŞTAYI BAŞLADI
Reklam

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde 81 ilde yürütülen ve bu kapsamda Denizli’de de Valilik himayelerinde İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde 2 gün sürecek olan ‘Ben Olsaydım’ temalı Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı.

  Çalıştayda madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturularak,  toplum ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bağımlılıkla mücadelenin daha etkin yürütülmesi için sorunlar tespit edilecek ve çözüm önerileri değerlendirilecek.

Çalıştaya belediyeler, üniversite, kamu kurum ve kuruluşları, akademisyenler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları gibi farklı kesimlerden temsilciler katılıyor.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk bağımlılığın sadece bireyi etkilemediğini aile, yakın çevre ve toplumda derin izler bıraktığını söyledi.

Açılış konuşmasının ardından Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Tütün ve Bağımlılık Yapıcı Maddeler Birimi Sorumlusu Metin Ece çalıştay sürecine ilişkin sunum gerçekleştirerek, grup çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ