Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

SARAYKÖY’DE 25 BİN ÜCRETSİZ LUNAPARK BİLETİ DAĞITILDI…BAŞKAN ÖZBAŞ, “SARAYKÖY’DE SİNEMAYA VE LUNAPARKA GİTMEYEN ÇOCUK KALMAYACAK”

SARAYKÖY’DE 25 BİN ÜCRETSİZ LUNAPARK BİLETİ DAĞITILDI…BAŞKAN ÖZBAŞ, “SARAYKÖY’DE SİNEMAYA VE LUNAPARKA GİTMEYEN ÇOCUK KALMAYACAK”
Reklam

Sarayköy Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Bir hafta boyunca sürecek ve binlerce çocuğa ulaşacak etkinliklerle ilgili konuşan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Sarayköy’de sinemaya ve lunaparka gitmeyen tek bir çocuk kalmayacak” dedi.

      Sarayköy’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 29 Nisan’a kadar devam edecek. Sarayköy Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle çocuklar, bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak. Çocuklar, Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi sinema salonunda vizyona giren Koca Ayak çizgi filmini bir hafta boyunca ücretsiz izleyecek.

Ayrıca 23 Nisan’da başlayıp 26 Nisan’da son bulan lunapark etkinliği ile binlerce çocuk ücretsiz oyun gruplarına binerek eğlendi.

Sarayköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan planlama doğrultusunda sinema izlemeyen tek bir çocuk kalmayacak. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin 5 gün boyunca planlanan günlerinde filmlerini izleyecek.

25 Nisan Pazartesi günü başlayan film seanslarının her birine katılan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, öğrencilere “Hoş geldin” diyerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyor.

23 Nisan coşkusunu sadece sinema ile kısıtlamayan Sarayköy Belediyesi, yine tüm okullardaki her bir öğrenciye 5 bilet olmak üzere toplamda 25 bin ücretsiz lunapark bileti dağıttı. 23 Nisan’da başlayan lunapark eğlencesi bugün sona erdi. 

Etkinliklerde çocukları karşılayan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a, çocuklar teşekkür ederek sarıldı. Çocukların gülen yüzünü ve gözlerindeki mutluluk ışıltısını görmek her şeyden daha güzel ve anlamlı olduğu belirten Başkan Özbaş, “2 yıldır pandemi nedeniyle 23 Nisan’ı kısıtlı imkânlarla kutluyorduk. Fakat bu sene özlenen bu bayram coşkumuzu tekrar yaşatmak için bizde çocuklarımızın yanında olmak istedik. Ücretsiz sinema ve lunapark etkinliği düzenledik. sinema izlemeyen tek bir tane çocuğumuz kalmasın istedik” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ