Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

HEİMTEXTİL FUARI BUGÜN KAPILARINI AÇTI…

HEİMTEXTİL FUARI BUGÜN KAPILARINI AÇTI…
Reklam

Denizli’yi yakından ilgilendiren, dünyanın en büyük ev tekstil fuarı konumunda olan ve her yıl ocak ayında yapılan Heimtextil Fuarı, 2 yıl sonra yeniden kapılarını ziyaretçilere aralayacak. Almanya’da yaşanan korona virüs nedeniyle ocak ayında iptal edilen Heimtextil Fuarı, 21 -24 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferlik yaza özel olarak gerçekleşecek. Heimtextil 2022, Techtextil ve Texprocess Ticaret Fuarı’na paralel olarak 21-24 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferlik yaza özel olarak gerçekleşecek.

Heimtextil 2022, 21-24 Haziran tarihleri ​​arasında, Techtextil ve Texprocess ticaret fuarı ikilisi ile aynı zamanda, bir defaya mahsus Yaza Özel olarak gerçekleştirilecek. Katılımcılar ve alıcılar, üç uluslararası ticaret fuarı formatı arasındaki değerli sinerji etkilerinden faydalanma imkanına sahip olacak. Denizlili tekstilciler her yıl olduğu gibi bu yıl da Heimtextil 2022 Fuarı’na ‘Denizli Damgasını’ vurmaya hazırlanıyor.

PAMUKKALE TV ekibi, fuar boyunca Almanya’da Heimtextil 2022 Fuarı’ndan canlı yayınları ve birbirinden özel haberleriyle fuarın nabzını tutacak ve dünyaya aktaracak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ