Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

ACIPAYAM’DA SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ACIPAYAM’DA SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Reklam

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ilçe genelinde üst yapı çalışmaları kapsamında yürütülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan,’’Toplamda 6.5 kilometrelik ana arterlerimizde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarının startını Huzur Bulvarımızdan verdik. İlçemizin yollarını modernize ederek vatandaşlarımızın ulaşımını rahatlatmak adına çalışmalarımız devam edecek.

Acıpayam Belediyesi olarak Doğalgaz ve alt yapı çalışmalarından ve doğal sebeplerden zarar görmüş hiçbir yol bırakmamak için bütün ekip ve ekipmanlarımızla seferber olduk. Şimdi ise Büyükşehir Belediyemizin desteği ile ana caddelerimizde sıcak asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Acıpayam’ımızın en işlek caddelerinde yürütülecek bu çalışmalara desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Osman Zolan’a ve çalışma arkadaşlarına bir kez daha teşekkür ediyorum. 

Denizli Büyükşehir Belediyemiz, Acıpayam Belediyemiz ve ihaleyi alan firma çalışanları çalışmaların en kısa sürede tamamlanması için yoğun gayret gösteriyorlar. Sıcak asfaltla daha da güzelleşecek olan ilçemiz  her şeyin en iyisine layıktır” açıklamalarında bulundu.

Başkan Şevkan’a incelemelerde AK Parti İlçe Başkanı Fikret Gümüş,yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem eşlik etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ