Reklam
Reklam
PAMUKKALE TV DENİZLİ'NİN İLK UYDU KANALI

DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN EKİCİ VE BERABERİNDEKİLER ANAOKULUNU ZİYARET ETTİ

DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN EKİCİ VE BERABERİNDEKİLER ANAOKULUNU ZİYARET ETTİ
Reklam

DENİZLİ İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİMEN, İlçe şube Müdürü Zekeriya TÜRK, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı Uyum Haftası kapsamında Ahmet Hanife Paralı Anaokulu ‘muzu ziyaret etti.

Ziyareti sırasında okula yeni başlayan miniklerimizle yakından ilgilenen Müdürü Süleyman EKİCİ, öğretmenlerle bir araya geldi

Süleyman EKİCİ , “Sevgili çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Onların en iyi şekilde eğitim almaları, okula huzurla mutlulukla gelmeleri bizler için çok önemli. Kıymetli öğretmenlerim, biliyorum ki evlatlarımız için sizler elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. “Vatan, millet ve bayrak sevgisini gelecek nesillere yansıtmak en büyük milli görevimizdir dedi. Bizler, her müşkülünüzde yanınızdayız. Biz büyük bir aileyiz. Birlikte çok güzel işler başaracağız. 2022-2023 eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ahmet Hanife Paralı Anaokulu Müdürü Cennet ERSÖZ, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİMEN, İlçe şube Müdürü Zekeriya Türk’e ziyaretleri için teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ